Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 14 kw, bredde 205 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
3 display m. stickers i alt ca. 366 ark (ubrugt)
Selges for privatperson, derfor mva fritt! Helt og fint skjær, gått på flyplass tidligere. brukt til å måke storplass (asfalt) 5M bredde
- Lastebil som har vært brukt til å kjøre vannflasker til kunder. Se bilder. - Bilen har vært i drift frem til i dag. - 2 sett med dekk medfølger. Feil ved bilen: Det oppstår til tider feil med bremse/luftsystemet på bilen. Dette må sjekkes opp i. Byttet 4 krets ventil, men feilen oppstår fortsatt. Bilen er kjørbar! Eu godkjent frem til 15.1.25 PS: Vannflasker medfølger ikke, samt annet utstyr som er løst i lasterommet.
6 stk Afspærringsstolper, hver med 3 meter sort bånd + ca. 25 meter Rød løber
-Maskinen er testet og fundet funktionsklar på værkstede Claas 9055 Scorpion VP+ Agro - 9 m
BUDT 305000,- DKK
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
- Bemærk det lave timetal. - Kører- og bruges alle dage. Står indendørs når den ikke bruge Valtra S353 - 10,3 ton
BUDT 413000,- DKK
Kurt Østervig, tilskrevet (f. 1912, d. 1986) Serveringsvogn med stel af palisander, opsat på hjul af messing. Top samt to underliggende hylder af sort formika. Udført og stemplet hos Jason. H. 70. L. 89. B. 47.
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972) Landskab. Sign. Axel P.J. 37. Olie på lærred. 73×101. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Bagemaskine Esay Bread med timer, 220V. Ubrugt i emballage.
Ca. 180 stk Amalie Dybetallerkener
Christian V, 2 skilling 1677, H 74A - interessant og særdeles sjældent fejlpræg, hvor valserne har være fejljusteret, hvorved man kan se tre stjerner udenfor den ordinære motivflade