Lukker 25/11-2024 18:00:00
MALERSPRØJTE, Zincline.
6 Meter så maskine der fungere som den skal og er helt klar til ibrugtagning af købe Lemken Compact-solitair 9kk - 600-DS 125 - 6 meter
BUDT 389000,- DKK
Radiator Purmo, 1 stk 50 cm høj og 50 cm bred, 2 stk 50 cm høj og 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Ubrugt
Et par safirørestikker af 18 kt. guld hver prydet med talrige facetterede multi farvede safirbrioletter på i alt ca. 14.32 ct. Samlet vægt ca. 15 g. L. 4,5 cm. (2) Tester op til 22 kt. guld enkelte steder.
Caterpillar 920 Årsmodell: Cirka 1978 Chassienummer: 41J944 Redskapsfäste: Stora BM Motor: Volvo TD70 Vinterdäck 17.5R25 Timmar okänt då timräknaren satt på originalmotorn. Mått: Bredd: 2300mm Höjd: 3100mm Längd: 5300mm Säljarens kommentar: Ganska säker på att det är en -78a men det är inga garantier. Ingen ljuddämpare är monterad. Motorluckor och skärmar finns. Läckage i lyftkolvarna men nya packningar medföljer. Läckage i navreduktion men nya tätningar medföljer. Lämplig gårdsmaskin som är stark och går bra.
400 pakker engangshandsker á 100 stk. (ubrugt)
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
Danmark. 1875. Usædvanligt parti 5 øre rød/blå med i alt 226 stk. Alle med ét stempel og i fin kvalitet, alle 4 tryk repræsenteret. AFA ca. 147.000 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 200 stk.
IH International 474 Traktor. Traktoren starter og kører, dog startet med booster. Timetæller står på 4769 Timer. Årgang ukendt uden registreringsattest. Den viste slagle klipper på traktoren medfølger ikke !! Stabil populær traktor, med rust i førerhuset.
Póttinger EURO 651 Rive Mangler 1 fjedre tand, ellers fejler den ingen ting. Typeplade klistermærke er slidt væk, se billede af resten. Udemærket stand - sælger oplyser den ikke er meget brugt. PTO medfølger. Transport mål: L: 750 cm B: 270 cm H: 320 cm (rive stænger kan afmonteres)
Hele Verden. Parti kartoteker og lidt andet i 2 flyttekasser med bl.a. en del ældre Italien samt set en del Tyskland og Norge med bundter mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×