Lukker 25/11-2024 18:00:00
KNIVSÆT, Rheinstahl, 5 dele i gaveæske.
Kande, stage, relief, strygejern, opøse skeer i messing. Kobberkande, stager, stål fad og skeer, glasfad med hank. Brugt. MOMSFRI
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 8600,- DKK
Firsidet kinesisk kalligrafi penselbæger, gennembrudt, H. 14,5 cm, samt et bambusfineret penselbæger H. 12,5 cm, derudover en 'Wan-emblem' æske, rektangulær form H. 6 cm L. 31 cm B. 16,5 cm.. 19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
Ca. 21060 stk. div. kort m. kuvert (ubrugt)
Carl Halier (f. 1873, d. 1948) To cirkulære fade af stentøj, dekoreret med Sung glasur. Sign. monogram, 21825 og 21826. Royal Copenhagen. Diam. 35 og 29. (2)
PANDESÆT.
Canbus diagnose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt
8 bts. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2000 A (hf/in).
2 stk. Vogn / Maskin Hjul med 400/60-22,5 dæk og 8 huls fælge