Lukker 26/11-2024 17:00:00
Mål: 200x110 cm
METALSKAB.
5 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Arne Vodder (f. 1926, d. 2009) Sofabord med seks-benet stel af bøg. Top med buet form og kehlet kant, underliggende hylde samt sko af riopalisander. Udført 1950'erne hos snedkermester Winther for Bovirke. H. 55. L. 97. B. 76.
3 rums kaninbur m. låger - D: 122,5 cm. B: 196 cm. H: 77 cm.
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
36 dunke olie, Sunoco Gold 5W40 Syntur á 1 liter (ubrugt)
Peter Kornbeck (f. København 1837, d. sst. 1894) “En Forhalle med Udsigt til Byen Malcésine ved Gardasøen”. Sign. P. Kornbeck 1880. Olie på lærred. 79,5×62,5.
Rive Claas liner 3000 Hydrauliske bremser Arbejds bredde 12,5 m L 8,5 m B 3 m H 4,5 m
HULSAVSÆT, 5 STK. 16 dele hulsavsæt str. 19-127 mm. Ubrugte.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Færøerne, 100 kr 1940 D, Nr. 16001 og Nr. 40000, Hilbert, Sieg 18, Pick 12s, SPECIMEN, nummereringstest dateret 27.1.42.