Lukker 25/11-2024 18:00:00
AIRFRYER, Swiss Pro, 5 L.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ B 200 d M2S1P2. 1st. Indreg: 20-01-2016. Synet: 19-10-2022. Km-tæller viser: 336206. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 10500,- DKK
Fransk kop og underkop af porcelæn, muslingformet, dekoreret i farver, indvendig forgyldt, hank i form af koralgrene. Mærket Flamen Fleury Paris. Charles X ca. 1830
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. fletkurve, Ø: 54 cm, 69 cm og 57 cm., og mælkejunge. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
VAREBILKØLEBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI Kassevogn Lang. 1st. Indreg: 22-01-2018. Synet: 09-04-2024. Km-tæller viser: 379107.
BUDT 22000,- DKK
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979) “Løve”. Sign. Scherfig, 86/225. Litografi. Trykt hos U.M. Grafik. Lysmål 18,5×28. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Fremstår som ny. Er gennemgået af fabrikken og CE godkendt igen. Komplet service og inspektion udført. Denne lift er fremstillet til at reducere trykket på underlaget, samt være alsidig i brug og funktioner. NB: Se vedhæftet brochure og datablad for mere information. Kan køre igennem en døråbning på 90 cm x 1,98 cm, har en imponerende rækkeviede og højde. Fjernbetjening. 4 x 4 wheel drive. Justerbar akel afstand. Automatisk stabilitet og outreach kontrol. Genemmenprøvet og klar til bru Falcon FS 420 Wheel - 42 m
BUDT 300000,- DKK
Candyfloss maskine