Lukker 15/12-2024 15:21:00
Rolex Oyster Precision “Khanjar” af stål, ref. 6426. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 1225. 1981. “Oyster” lænke af stål, omkreds ca. 17 cm. Ø 34 mm. Kassenr. 6426. Bagkassenr. 6426. Serienr. 6771559. Lænkenr.78350 19. Endeledsnr. 557. Ét ekstra led medfølger.
57 millimeter træk øje bliver monteret inden afhentnin Danson S 2180
BUDT 46000,- DKK
Højtaler, Diskokugle, Musikanlæg, Forstærker, Pladespiller, Biltilbehør, Høretelefoner, Røgmaskine, Mikrofoner
Pallvåg UNI System Storlek 800x1200mm Max vikt 1200kg Display monterad på ställning
VARDE-GRINDSTED 16.7.23. Bureaustempel på 15 øres brevkort. LUXUS-kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 3900,- DKK
PERSONBIL, CITROËN C 4 PICASSO HDI 110 AUT. 1st Indreg: 18-02-2010. Synet: 10-06-2022. Km-tæller viser: 306739.
BUDT 3300,- DKK
C. A. Jensen (f. Bredsted ved Husum 1792, d. København 1870) Portræt af grevinde Frederikke Marie Danneskiold Samsøe (1813–1852), f. Levetzau, 13½ år gammel i hvid kjole med rødt bælte, koralørestikker og koralkæde om halsen. Sign. C.A. Jensen 1826. Olie på lærred monteret på zink. 24×19,5. Grevinde Frederikke Marie blev i 1835 gift med Magnus Otto Sophus greve Danneskiold-Samsøe (1805–1894), Gisselfeld.
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. Ubrugte
1877. PRØVETRYK af 100 øre i farverne grå/orangegul med omvendt ramme. Slidt rammetryk. Meget sjældent prøvetryk. Ex. Lasse Nielsen. AFA 5.000 [ P31C ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 bts. Château Grand Puy Lacoste, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
11 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor