Sandblæsekabinet med tætnede handsker. Blæsematerialet recirkuleres og genanvendes indtil det er brugt eller har mistet sin slibende virkning. Ubrugt. Model foto.
Thai buddha af forgyldt bronze. Stående - 'skillende vandene' - på trone, forgyldt og delvis bemalet. 18. årh. H. 44/62 cm.
Trafiktrailer med tavle- og udtræksbomme i begge sider, se billeder. Lamper til lys kan kodes til forskellige signaler. Kvalitetstrailer med mange anvendelsemuligheder. PHV Trafiktrailer - Safetrailer med bomme og udskud
BUDT 20250,- DKK
PALLE med diverse spånpladeskruer.
stor oliemotor med ophæng
AFHENTNING: ONSDAG DEN 27-11-2024 FRA 10.00 TIL 17.00, Håndværkervej 2 - 6920 Videbæk.
Emmery Rondahl (f. Vordingborg 1858, d. København 1914) En samling på fem akademitegninger i form af gipsrelieffer. Delvist sign. Emmery Rondahl. Kul og blyant på papir. Bladstørrelse 47×29, 36×27, 37×26, 43×33 og 42×53. Uindrammet. (5)
Siemens tørretumbler. V 34-10. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
2 stk. WiFi camera Full HD. Tovejs lyd og opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. Rotering og vinkel kan styres fra din enhed IR dioder til natvisning. Str. Ca. 10 x 7 x 8 cm. Ubrugt
Batterilader 12 volt, 40 Ampere. Regulérbar ladestrøm samt digitalt display. Ubrugt
Mål: B x D: 195 x 68 cm
VAREBIL, FORD Transit 280S 2.2 TDCi (100 HK) Kassevogn Man. 1st. Indreg: 31-08-2012. Synet: 29-08-2022. Km-tæller viser: 121865.