Lukker 25/11-2024 20:23:00
Thai buddha af forgyldt bronze. Stående - 'skillende vandene' - på trone, forgyldt og delvis bemalet. 18. årh. H. 44/62 cm.
Inkl. Stort parti papir
Se billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
100 stk. kop m/under + 100 stk kagetallerkener
Chanel “Boy” taske af blåt læder og blåt og hvidt quiltet tweed med sølvfarvde beslag, dobbelt kædehank, et rum med en indvendig lomme og blåt stof for. H. 16 x B. 25 x D. 7,5 cm. 2019. Carte d'authenticité og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
2 stk Køleskabe med hylder, 240 liter, 220V
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
Terrax Magnet boremaskine, 230v, TX 900, med boresæt
Højtryksrenser
Action/sportskamera SØLV farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
Har både pallegafler, læsseskovl og en 4 i 1 multiskovl. Volvo L20B-P - Vægt / weight 5 ton
BUDT 91500,- DKK