KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Urtekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 ton
BUDT 87000,- DKK
gevindværktøj
Piero Fornasetti (f. 1913, d. Milano 1988) Kvadratisk bakke med ramme af sortlakeret træ. Bund ilagt stor løs sortglaseret lertøjskakkel med gyldent solmotiv. Kakkel stemplet “Made in Italy”. H. 3,5. B. 41,9. L. 41,7.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
God god og kraftig saw til tømme ABC Saw -I.B.Bruun sav til tømmer / Timber saw
Stjernestempler. Ca. 60 forsendelser med diverse stempler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Moud tæppe, Persien. Gentagelsesmønster med heratidesign på lys bund. 21. årh. 244×203.
KNIVTASKE udført i læder og tyk canvas. Str. Udfoldet 95 x 43 cm. Leveres uden knive mv. Ubrugt i gaveæske
Ringgaffel nøglesæt 6-32 mm + lille ringgaffelnøglesæt 6-22 mm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk TIM M III - Roeoptager - Tankmaski TIM M III - Roeoptager - Tankmaskine.