Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Alliance multiuse 550 Dæk 4 stk 2 stk 540/65R30 2 stk 650/65R42 Godt med mønster ca 25mm
VÆRKTØJSSÆT, 23 dele værktøjssæt til låse-hjulbolte VAG.
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) “Strandparti, Skagen”. Sign. L.T. 31/8 09. Olie på lærred. 46×65. Lise Svanholms fortegnelse over Laurits Tuxens malerier, 1990, nr. 793.
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
24 rivaler
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) Gåtur i Dyrehaven. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ny Cement blandemaskine 180 L, ubrugt og usamlet
Parti med speglar , totalt 7 st 2 st silver 85/165 1 st 85/165 guld 1 st 60/140 Mio guld 1 st 47/170 Mio guld 2 st 57/57 Mio guld Mått är cirka
Romerske kejserdømme, Diva Faustina I, død 141, Sesterts, Rom, AETERNITAS S C, 26,36 g, RIC 1114 - sjælden Ex. Professor Niels Hannestad
Beka Pico fedtsmøre anlæg, 1,2 kg, -25 - +70 C. 12v - 24 vdc.