Lukker 29/11-2024 11:04:00
20 stk. DAM Effzett Woblere til Gedder, Aborre, Sandart og Ørred i åen. 5 stk. Effzett Highback Dirty Shiner, 10 cm., 21 g., flydende, dybgang 2 m. 5 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Dirty Shiner, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. 10 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Clorious, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Afhentes: Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura. (via Google Maps)
Udendøres væglamper 3 stk. Philips BRIDGE 1xE27/15W/230V IP44. Bredde 10 cm Højde 21 cm. Ubrugt
Bredt vævet armbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 52 g. B. 4,5 cm. L. 18–19 cm. Italien. Æske medfølger.
BUDT 16000,- DKK
BUDT 175,- DKK
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Koglen” Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Tallerkener 27cm. Ca. 78 stk
DONKRAFT 2 ton. Ubrugt.
6 bts. San Giusto a Rentennano, Percarlo, Toscana 2001 A (hf/in). Oc.
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Russisk skrin af malakit, rektangulært-svungen form, foret med rød silke. 19. årh. L. 30 cm.
Gucci Champagnefarvet bælte prydet med gyldent spænde. B. 4,5 cm. Str. 85.