Lukker 28/11-2024 18:00:00
Tallerkener 27cm. Ca. 78 stk
Bottega Veneta “Sloane” taske af metallisk flettet læder med sølvfarvede beslag, kort hank, et lynlås rum med to indvendige lommer og lysebrunt for. H. 26 x B. 36 x D. 13 cm.
Ovalt library table af mahogni. sarg med skuffe, balusterformet stamme på firpasfod i form af ørne. 19. årh. H. 74. L. 79,5. B. 63.
80 stk Groovy Middagstallerkener Ø 26 cm
Ca. 100 pakker Duni servietter. Ass motiver og farver.
Smykkesæt af 14 kt. guld bestående af et par kjoleknapper og manchetknapper hver prydet med perlemor. Samlet vægt ca. 8 g. Front diam. ca. 10–16 mm. (4) Æske medfølger.
Timer: 9385 Årgang: 2012 Kapacitet: 2000 Kg Løftehøjde: 3300 mm
BUDT 19800,- DKK
1856. Oscar, 2 sk samt 3 stk. 8 sk. på brev med PRAGT-stempler “LAURVIG 18/2–1861” sendt til Frankrig. Desværre kort hjørnetak nordvest på yderste venstre 8 sk. [ 2+5 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Beka Pico fedtsmøre anlæg, 1,2 kg, -25 - +70 C. 12v - 24 vdc.
Dansk Vestindien, Frederik V, 24 skilling 1764, H 6, S 12, Sieg 7, C 6, KM 9 - an ekstremet sjælden variant med stavefejlen “AMERIKNSK” for “AMERIKANSK”, som end ikke findes i L.E. Bruuns samling
Vigtigt vigtigt !!! : På billederne er der monteret et tippelad med wirehejs på lastbilen - dette tippelad medfølger ikke i købet og sælger har afmonteret det efter fotografierne er blevet lavet!!! Sælger oplyser, at der er eftermonteret partikelfilter på bilen, se billeder. Har været startet op og kørt med inden for de sidste 6 månede Volvo FL6
Radiator Purmo, 3 stk 60 cm høj og 160 cm bred tredobbelt med lameller, 2 stk 60 høj og 200 cm bred, tredobbelt med lammer. Skader kan forekomme. Ubrugt