Lukker 29/11-2024 11:06:00
20 stk. DAM Effzett Woblere til Gedder, Aborre, Sandart og Ørred i åen. 5 stk. Effzett Highback Dirty Shiner, 10 cm., 21 g., flydende, dybgang 2 m. 5 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Dirty Shiner, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. 10 stk. Effzett Pro-Lite Minnow Clorious, 7 cm., 4 g., flydende, dybgang 0,7 m. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Afhentes: Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura. (via Google Maps)
Peder Evald Madsen (PEM). Diverse skulpturer - messing, keramik, granit, glas, træ mm. 17 dele. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Krydderisæt med 16 krydderiglas og roterende stander. Ubrugt
4 Araldit limsæt
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Rund vase af stentøj modelleret med organisk reliefdekor, dekoreret med rustrød glasur. Sign. monogram, 326. H. 13.
Upright AB38 knækarms bomlift Arbejdes højde 13,5 meter Max kg i kurv 215 kg. Udlæg 6,1 meter.
Blücher afløbsskål 2 stk ,til vinyl, 1100 mm med 3 sidestudse. Ubrugte.
Parti armatur (få med ridser)(ubrugt)+ stang + papirholder, kobber farvet
1871. 2 sk. 1.tryk. UTAKKET PRØVETRYK i parstykke. Attest Nielsen [ 1 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk KAESER M58 Utility - 4,35 m³/min - 10 KAESER M58 Utility - 4,35 m³/min - 10 Bar
BUDT 40000,- DKK
Børne sikrings låge, ubrugt og usamlet + lille håndvask 24x40cm, ubrugt.
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1976. Olie på lærred. 26×28. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PLAST INVERTER. Ikke afprøvet.