17 visninger
Lukker 21/11-2024 18:30:00
Bakkamera sæt med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trødlås overførsel af signal. (Ubrugt)
Shamballa Diamant- og keramikarmbånd af 18 kt. guld prydet med otte polerede sorte keramikkugler med logo og syv kugler af 18 kt. guld med endestykker af 18 kt. guld med logo prydet med brillantslebne diamanter trukket på mørkebrun snor. Diam. ca. 8 mm. Justerbar L. 20–24 cm. Original æske og læderpouch medfølger.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Manitou MT625 H Comfort - Manitou MT625 H Comfort - 6 m
BUDT 145000,- DKK
24 stk Stabelstole, med brugsspor
Diamantarmbånd af 14 kt. guld prydet med tarige brillantslebne diamanter på i alt 8,45 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 9 g. L. 18,2 cm. 2024. HRD certifikat nr. J240000057428 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 39000,- DKK
Velholdt maskine. - Bemærk kun 820 timer. - Maskinen er fra et dødsbo. - Hydraulik udtag til 3. funktion. - Bredde dæk. - Stor 160 cm skovl medfølger. - Nye pallegafler medfølger. - Sikkerhedsbøjle kan afmontere Schäffer 2034 - Vægt / weight 2,2 ton
BUDT 139000,- DKK
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en fornem kvinde i hermelinsforet kåbe. Usigneret. Olie på lærred. 76×59.
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1970 Owc.
BUDT 2300,- DKK
Chippendales sauceskål 0,50l. Ca. 13 stk
Sikkerhedssko, Terra Skorpo, str. 45, har Boa lukning, god rummelig pasform, slidstærk, åndbar og vandafvisende. Ubrugt
Airless sprøjtesystem i bedste kvalitet. 210 Bar 3,8l/m Samoa Ghibli Airless