Lukker 22/11-2024 08:18:00
Afhentes: Søndre Allé 2 DK-4600 Køge (via Google Maps)
BUDT 19500,- DKK
Beton-figur H: ca. 154 cm. (DEMO)
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en mor og et barn med en klase vindruer i hånden. Usigneret. Oval. Olie på lærred. 69,5×53,5.
L stålbalk 16mm tjocklek 200x200 breda 4st 6000mm 1 st 3200mm 1st 1350mm 1st 850mm
Vinyl makeup 10 stk og lakrens/polish 14 stk
Danmark med områder. 1940–2009. Stort parti FDC i 3 flyttekasser incl. flere bedre miniark mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Mange sliddele - Helt ny: 12 x tænder til Trimax. 7 x store fødder til dybdeharve. 6 x beslag med tænder. 12 x beslag monteret. 15 x beslag. Trimax Diverse reservedele og sliddele til harver
Antikkens Grækenland, Baktrien, Eukratides I Megas, ca. 171–145 f.Kr., Tetradrachm, Baktra, 16,68 g, HGC 12, 130, Bop. Serie 1D, Mitch. 1, Type 168a.
Demo bil. - Bemærk kun 2.500 km. - 86V Batteripakke Lithium. 26kWh. - 85 km/t. - 220 km på 1 opladning. - Bevola frontskab med aflåst låger i begge sider. Den ene side udstyret med værktøjstavle og skuffe, den anden side med en inverter til produktion af strøm. - Hydraulisk tip funktion. - Blitzlys på tag. NB ! Firmalogo med mere er bortredigeret på fot Cenntro XT2 El-bil - Electric
BUDT 95000,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Taghætter og tilbehør. 3 stk. i terrakota farve og 1 stk. i sort. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Slibevifter M.m.