Ubekendt maler, 18. årh.

Lukker 25/11-2024 19:26:00

Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en mor og et barn med en klase vindruer i hånden. Usigneret. Oval. Olie på lærred. 69,5×53,5.