Lukker 22/11-2024 09:05:00
Mål: LxB: 180x100 cm.
Afhentes: Poulsgade 6, 1. Sal DK-7400 Herning (via Google Maps)
Vægholder til knive, magnetisk. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Udført i valnødde træ. Ubrugte.
ubrugte luftcylindre
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) “Moonlight Grapes” armring af sterlingsølv i form af vindrueklaser. Dessin nr. 551B. Vægt ca. 213 g. B. 2–4 cm. Indvendig diam. ca. 5,6×6 cm. Str. M/L. Georg Jensen efter 1945. Original æske medfølger. Nypris DKK 21.000,-
Ca. 240 ruller div. fiskeline á 100 meter (ubrugt)
Siri Kollandsrud (f. 1963) Uden titel. Sign. på bagsiden Siri Kollandsrud 1998. Akryl på lærred. 56×45 Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 210,- DKK
Louis Vuitton “Alize De Poche” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, tre lynlås rum med to indvendige lommer, stropper og beige for. H. 38 x B. 55 x D. 25 cm. 2001.
3450 mm. hydraulisk fejekost m. vandforstøver og vandtank, Holms SH350B for gummiged Ljungby L20 - årg. 2022
Ca. 50 stk Klapstole, med Brugsspor
4 stk 27W LED arbejdslamper 110 mm, for 9 - 60V, ATV, Minigraver m.m.
1 Rigsbankdaler 1814, No. 824193, Sieg 65, DOP 58, Pick A48 - sjælden i pæn kvalitet Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr