Lukker 22/11-2024 09:13:00
Mål: LxB: 180x100 cm.
Afhentes: Poulsgade 6, 1. Sal DK-7400 Herning (via Google Maps)
2 stk. 300 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 32 dele.
Et par fade af poleret bronce. Udvendigt støbt med reliefdekor. Stemplet Tinos, Bronce, Made in Denmark. H. ca. 5,4. Diam. 29. (2)
VW cd/radio afspiller + ophalerspil + stigelåsebøjler til tagbøjler + multikasser + værktøjstasker + forbindingskasser + div. plastkasser, kufferter
Ingen beskrivelse
2 stk vægure ubrugte i kasser
Hugo Grün Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med fem brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,50 ct. Vægt ca. 2,8 g. Str. 52.
Louis Vuitton “Speedy 30” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 23 x B. 33 x D. 19 cm. 1991.
1925. Parstykke Chr.X, 30 øre, orange på EKSPRESBREV fra København til Vejle (ydre distrikt). Sat i porto med 180 øre. Meget dekorativt [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - dame
I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.