I. L. Jensen, skole, 19. årh.

Lukker 02/12-2024 20:02:00

I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.