Lukker 21/11-2024 19:00:00
Lille kurv til kat eller hund. 47X47X24 cm. Blød pude medfølger, samt hule til kat eller lille hund. 42X47X35 cm. Blød pude medfølger. Ubrugt i kasser.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
ELEKTRONISK MOMENTNØGLE, MannesMann, 20-200Nm.
1 bt. Puligny Montrachet, 1. Cru “Les Folatieres”, Domaine Leflaive 2005 A (hf/in).
BUDT 1700,- DKK
USA. 1847. 5 cents, brun. Fuldrandet og fejlfrit mærjke. Sign. Georg Bühler [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Augusta Dohlmann (f. Frederiksberg 1847, d. sst. 1914) Parti fra Pompeji. Sign. Augusta Dohlmann 95. Olie på lærred. 31×35.
Mandela armring af 18 kt. rosaguld. Vægt ca. 54 g. B. 10 mm. L. ca. 19 cm. Stemplet nr. 7/466. Certifikat og original æske medfølger. Limited edition. Nr. 7.
Frimærkehæfter. Parti i en plastickasse fyldt med hæfter samt nogen marginalblokke. Set lidt England iblandt. Stor pålydende værdi. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk fodervogne 3-hjulet.
Elektrisk vandpumpe med kapacitet Liter/min 2930 (174 m3/timen), monteret på en lille flydepram og Generatoranlæg med Perkins dieselmotor i container medfølger. Diesel tanken er godkendt. ABC O150M - Liter/min 2930 (174m3/hour) - Elektrisk pumpe inkl. diesel generator
BUDT 20250,- DKK
PARTI Pallereol bens beskytter.
Dansk møbeldesign Et sæt på tre armstole med stel af bejdset bøg, betrukket med grønt møbelstof. 1930–40'erne. (3)
1 bt. Mg. Château l'Eglise-Clinet, Pomerol 2001 A-A/B (bn). 1 bt. Mg. Calem Vintage Port 1983 A-A/B (bn). Total 2 bts.