Lukker 21/11-2024 19:00:00
20 stk. Mtech LED indbygningsspot. 3 W. Ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Mål: 180x70x71 cm Uden indhold
5 stk Carlsberg/ Danmark halstørklæder, ubrugte
Action/sportskamera SØLV farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
33 dunke algefjerner, Sæbefabrikken á 5 kg. (ubrugt)
BT palleløfter (smider lidt olie)
Gallakjole fra ophørt butik str: 36 vejl pris 1200kr , ubrugt
Carlo Rosberg (f. København 1902, d. Vanløse 1994) “Meknés”. Sign. C. Rosberg 38. Olie på lærred. 80×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Granat- og diamantring af 18 kt. guld og hvidguld prydet med mixed cushionslebet spessarite granat på ca. 7.12 ct. flankeret af to trapezslebne diamanter på i alt ca. 1.21 ct. Farve: F. Klarhed: VS. Vægt ca. 8 g. B. 10 mm. Str. 54. IGL certifikat nr. 52832–3 medfølger.
Et par kinesiske smalle væg paneler af træ, lakeret i sort og skåret med tekst i guld. 20. årh. H. 202 cm. B. 21 cm.
Canbus diagnose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt