Lukker 24/11-2024 14:24:00
BUDT 50000,- DKK
3 stk Dobb. Nødbelysning samt div.
Ca. 79 stk Pizzatallerkener Ø 30 cm
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Bredt armbånd med måneformede led af 14 kt. delvist hamret guld og snoninger ved lås. Samlet vægt ca. 53,5 g. B. 19 mm. L. 18,5 cm. Fire ekstra led medfølger. Måler ca. 1,5 cm og kan forlænge armbåndet til i alt ca. 20 cm.
BUDT 14500,- DKK
84 dåser røgalarm testspray á 250 ml. (ubrugt)
Hele Verden. Med bl.a. samling England komplet fra 1992–2002 postfrisk samt meget andet og deriblandt nogen ældre breve fra Danmark og Tyskland. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, TOYOTA RAV 4 2,2 D-4D D-CAT VAN. 1st. Indreg: 14-06-2007. Synet: 01-08-2023. Km-tæller viser: 249652.
BUDT 3500,- DKK
To “dobbeltriflet”potageskeer af sølv. Forskellige mestre. 19–20. årh. Vægt ca. 345 g. L. 37,5–38,5 cm. (2)
85 dåser glasrens/whiteboardcleaner á 500 ml. (ubrugt)
Mål: 120x30 cm Køber nedtager selv