Lukker 04/12-2024 20:01:00
Bredt armbånd med måneformede led af 14 kt. delvist hamret guld og snoninger ved lås. Samlet vægt ca. 53,5 g. B. 19 mm. L. 18,5 cm. Fire ekstra led medfølger. Måler ca. 1,5 cm og kan forlænge armbåndet til i alt ca. 20 cm.
BUDT 14500,- DKK
Ubekendt maler, 19. årh. Kystparti fra et fiskerleje ved Groningen, Holland. Usigneret. Olie på træ. 18×24.
Stand ukendt. Ikke afprøvet under gennemgangen.
miu miu Taske af beige/rosa flæset læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, to lynlås lommer, et rum med fire indvendige lommer hvoraf en har lynlås og gråt satin for. H. 30 x B. 43 x D. 14 cm.
Celine “Box” taske af mørkegrønt glat læder med gyldne beslag, aftagelig skulderstrop, tre rum, tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. H. 19 x B. 24 x D. 7 cm.
ARBEJDSSTOL, BATO.
100 stk Ølkrus - 33 cl.
Uindfattet pear modified brillantslebet Fancy Intense Pink diamant på 0.13 ct. GIA certifikat nr. 2205327575 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær