Par konsoller af forgyldt træ,

Lukker 25/11-2024 19:08:00

Par konsoller af forgyldt træ, plader af hvid marmor, rigt udskåret med blomster, bladværk og perlestaf. Louis XVI form. Cirka 1900. årh. H. 85. B. 70. D. 36. (2)