Einar Wegener/Lili Elbe (f.

Lukker 25/11-2024 19:17:00

Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Landskab med grønne træer. Sign. EW 19. Olie på lærred. 39×51.