Lukker 25/11-2024 19:24:00
Tre par Engelske stager af sterlingsølv henholdsvis fra London, Birmingham og Sheffield. 20. årh. begyndelse. Udfyldte. H. 12,5–17 cm. (6)
Impulse fuel cell paslode IM350 Gaspatron. Ubrugt.
Kraftigt maskinlad til wirehejs. Stålramper som kan foldes op og bruges som stop. ABC Maskinelad - Kraftige ramper/stopklodser
Rørskåle tubolit TL-48-13 i alt 56 meter. Ubrugt.
Cream 27 x 27 x 26 cm, 10 Ks
Parti Karabinhager, Kroge i halvpalle
Bolte lange sorte M24x310, spand med selvskærende pladeskruer, 2 kasser møtrikker sort 30 mm, lidt galv bolte, kasse med store farvede skruer, pose med skiver, alt på pallen
24 stk. div. legetøj, Biobuddi (ubrugt)
Neddeler med langsomdrejende aksler. Har fået skiftet motor for ca 100 timer siden, fordi mekaniker havde glemt at hælde olie på efter service. Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europ Doppstadt Inventhor 6 - Slow speed Shredder - Motor EPA / Engine EPA - Video!
BUDT 767500,- DKK
HJULBY. Pænt stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Fr. VIII. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Toiletsæde Laufen kompas pro-n, 2 stk. softclose, med beslag. Ubrugt