Holger Møller (f. København

Lukker 02/12-2024 19:33:00

Holger Møller (f. København 1864, d. sst. 1938) Portræt af Helene Hiort-Lorenzen (1862–1920). Sign. H. Møller. Olie på lærred. 29×27.