Lukker 25/11-2024 19:27:00
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Udsigt over Hammershus på Bornholm. Sign. H. D. 66. Olie på papir monteret på malepap. 24×28.
BUDT 9000,- DKK
Thailand/Japan. 3 indstiksbøger med diverse mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Alt skal medtages, der må ikke efterlades noget
Dykpumpe til beskidt vand. 15000 L/time. Metalhus. Max. 20 meter løftehøjde. Ubrugt
Bundhaner ballofix til radiator 18 stk. MMA radiator indbygningsventil 7 stk. Ubrugt.
Woods WHUH400 ventalition, Kan tilføje 7 l. fugt pr. dag. Stille i drift. Nem at betjene. Ubrugt.
1870. 3 sk. 1.tryk. Usædvanligt farvefriskt eksemplar [ 17a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk 200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
PROJEKTØR, 2 stk. 300 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugte.
Står i 6230 Rødekro. 24 pakker Termatex Alpha VT-S-24 lydloft til skinnesystem, 600 x 600 mm. 19 mm. Hver pakke indeholder 10 stk = 3,6 kvm. Til ca. 86 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
DÆK/FÆLGE. Michelin str. 195/70 R15, Goodyear str. 215/65 R15, Continental/Goodyear str. 205/65 R16. I alt 8 stk.
Mål: 200x110 cm