Julius Paulsen (f. Odense 1860,

Lukker 25/11-2024 19:44:00

Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940) Model siddende på en stol. Sign. Jul. Paulsen. Olie på lærred. 50×37.