Holger Lübbers (f. København

Lukker 25/11-2024 20:01:00

Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Udsigt mellem klitter mod havet. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred monteret på malepap. Ca. 48×71.