Fransk kaminur af forgyldt

Lukker 25/11-2024 20:10:00

Fransk kaminur af forgyldt bronze og hvid marmor, urhus med ungt par, skive af hvid emalje. Mærket 'A Paris'. 19. årh.s slutning. H. 40. B. 38. D. 18.