Lukker 25/11-2024 20:11:00
Fransk kaminur af sort marmor og forgyldt bronze, urskive af rødbroget marmor med emaljearbejde. Sign. F. Desbrosses, Nogent-Sur-Seine. 20. årh.s første halvdel. H. 38,5.
“Flora Danica”. Rund skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 574. Royal Copenhagen. Diam. 20.
50 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
10 stk Bambusplanter 170 cm + 10 Hvide potter
9 stk Gastro fade, Hvide 53 x 32 x 6 cm
2 ubrugte motorer 1,1KW
NØRRE-SALTUM. Stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 325,- DKK
3 forlænger kraftkabler af 25 m i hver, med stik, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF
El-muffesvejser for Trykrør / El-muffe svejser til svejsning af elektro fitting ABC Friamat 4,5 Basic
Plastborde 245x76cm 10 stk.
Radiator Purmo 2 stk, 50 cm høj, 80 cm lang, dobbelt med et lag lameller. Ubrugt