Fransk kaminur af sort marmor og

Lukker 25/11-2024 20:11:00

Fransk kaminur af sort marmor og forgyldt bronze, urskive af rødbroget marmor med emaljearbejde. Sign. F. Desbrosses, Nogent-Sur-Seine. 20. årh.s første halvdel. H. 38,5.