Lukker 28/11-2024 09:47:00
El-muffesvejser for Trykrør / El-muffe svejser til svejsning af elektro fitting ABC Friamat 4,5 Basic
2 stk. trafiklys
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trai ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trailer
BUDT 30000,- DKK
ca 50 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.
23 lagerkasser stål
Stort lot med blandet legetøj, bla, puslespil, squizy, armbånd , med mere.
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988) Uden titel, 1974–75. Sign. MB. Olie på lærred. 50×61. Litteratur: Henning Smidth nr. 1974–073. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk. højskabe med Miele ovn og masser af tilbehør til køkkener mv.