Tysk kunstner, 19. årh.

Lukker 25/11-2024 20:47:00

Tysk kunstner, 19. årh. Four portraits of Louise Guillaumo, Alexandrine Guillaumo, Odine Siegfried Vogt og Frederik Siegfried Vogt. Usigneret. Silhuetklip. Lysmål 10×20.