Ludvig Chr. Møgelgaard (f.

Lukker 25/11-2024 20:51:00

Ludvig Chr. Møgelgaard (f. København 1873, d. 1928) Landskab i nærheden af Fredensborg. Sign. Ludv. M. Fredensborg 1917. Olie på lærred. 35×46.