Lukker 24/11-2024 19:00:00
DÆK/FÆLGE. Hankoook/Imperial str. 215/70 R15. I alt 4 stk.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
4 stk. 5,0 Amp DeWalt batterier og oplader
1869. Ufrankeret brev fra Slagelse 18.12.1869 til Kr. Værløse pr. Kjøbenhavn. Udbragt med fodposten 21.12.1869. Flot kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pannex 100 L varmvands beholder til centralvarme. Bule bag på, se foto. Ubrugt
1926. Prov. 10 kr/50 aur, lillarød. Stemplet. Attest Grønlund [ 1129 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pen og velholdt EC250EL. Brukt av en` sjafør siden ny, service utført jevnlig. Steelwrist X32 Navatron Eberspacher 1stk Pusseskuffe Led lys Sentralsmøring AC Radio Transport dimensions (LxWxH) 10400 x 3200 x 3080 mm
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Bemærk, model D leveres, se billede to. Ubrugt
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Hermès Silketørklæde med motiv “Astrologie / Dies et Hore” af Françoise Façonnet i pink, brune, hvide gyldne nuancer. Ca. 87×87 cm.