Lukker 27/11-2024 09:30:00
Gaffeltruck Gas Yale glp18vx f2125 Timer 7115 Friløft Sideforskydning Løftehøjde 3215mm 29,8kw Startet og kørt ved oprettelse
Afhentes: JN - 5600 Faaborg, Denmark (via Google Maps)
Multi joint blinde muffe 104 -132 mm, 2 stk. Ubrugte.
"Model 8FBE20T" - 48V - med udskydelige pallegafler, 2,2m lange når er udskudt! !NB! : Bemærk kun 4650 timer !!! Toyota Traigo 20 - Batteri - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 4,7 m / 2 ton capacity, lifting 4,7 m
BUDT 59500,- DKK
Airless sprøjtesystem. God kvalitet. Monteret på vogn. 270 bar 5 l/m Samoa Sirio 45:1 Airless
BUDT 9000,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Makita vinkelsliber - GA9020R. Ø: 230 m. Med kuffert. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
7,3 kW A++ luft/luft varmepumpe (på KWX-24HRGI). Kaisai A++ luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til hele 7,3 kW i varmefunktion/7,0 kW i køling. Modellen her er i energiklasse A++ for varmefunktion hvilket gør den særdeles energibesparende. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wi-fi-modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig, via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau, og et indbygget luftrensningsfilter, som sørger for at rense luften for bakterier, så du er sikret et sundt klima. Indedelen har mål på 1040x327x220 mm og udedelen på 890x673x342 mm. Se databladet under billeder for mere detaljeret information på modellen KWX-24HRGI. Ubrugt i emballage. Mål og vægt med emballagen. Indendørs enhed: 16,2kg. 1120x405x310 mm. Udendørs enhed: 45,9kg. 995x398x740 mm.
Michael Kvium (f. Horsens 1955) Naiv opstilling”. Sign. Kvium 95, 70/650. Trykt hos Edition Copenhagen. Litografi i farver. Bladstørrelse 70×50. Litteratur: Michael Kvium. Det trykgrafiske værk 1979–2006, EC 054. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Jan Ulrik Friis (f. Risskov 1959, Danmark/Spanien/Frankrig,1977-) “Skovflåt ved skovsø”. Sign. J.U. Friis; sign med titel på bagsiden. Olie på lærred. 100×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1250,- DKK
Hængelås, 40 stk.
Kun brugt få gan GEKA HYD 80s
BUDT 45000,- DKK
Antikt Suzani broderi, Usbekistan, central Asien. Gentagelsesmønster med blomstergrene i silkebroderi på lys bomuldsbund. Ca. 1900. 166×235.