Lukker 02/12-2024 11:00:00
Hængelås, 40 stk.
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre (via Google Maps)
3 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in).
10 stk. D360 18 g. hvid og 10 stk. D360 10 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
80 stk Aroma Middagstallerkener 26 x 26 cm
5 dele legetøj, ubrugt
Stor foderbøre, 80 x 100 cm børe på galv. Stel, store hjul
SKÆRESKIVER til vinkelsliber, 125 x 1,2 x 22,2.
Skovlestativ
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
4 stk 27W LED arbejdslamper 110 mm, for 9 - 60V, ATV, Minigraver m.m.
Står i 6230 Rødekro. Isoleret panelvæg - Gó-STAL. 2 stk. måler 250 x 115 cm. 1 stk. måler 250 x 72 cm. (den er skåret over). Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Reol med 4 hylder i Bambus mål 76x26x111,5 cm , ubrugt i kasse
8 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 18 cm, rum opdelt til 36 glas, Ø 73 mm