Lukker 25/11-2024 11:00:00
Beton-figur - H: ca. 48 cm. (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
1 bt. Krohn Colheita Port 1968 2 bts. Feist Vintage Port 1966 2 bts. Feist Vintage Port 1970 Total 5 bts.
KARRUSEL, RAACO, med sortiments kasser.
BUDT 25500,- DKK
Prada Taske af rødbrunt glat læder med sølvfarvede beslag, kort hank, et rum med tre indvendige lommer og mørkebrunt monogram for. H. 18 x B. 31 x D. 16 cm. Original dustbag medfølger.
Peter Bonde (f. København 1958) “Poppy Driver”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage og olie på lærred. 30×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Europa. 4 kasser med Finland, Danmark årbøger til 2013, England og Norge. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
17 visninger
Mål: BxDxH: 80x34x80 cm.
100W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Smuk sølvkæde med Aquamarine sten
BUDT 30000,- DKK
Engelsk maler, 19. årh. Skovparti med et par i en lysning. Sign. E. J. Bowly. Olie på træ. 26×20.