Lukker 25/11-2024 19:59:00
Engelsk maler, 19. årh. Skovparti med et par i en lysning. Sign. E. J. Bowly. Olie på træ. 26×20.
Dansk design To indbygningslamper af patineret messing. 1940–50'erne. B. 21. (2)
BUDT 252,- DKK
Bemærk: Frontlåge til køkken medfølger IKKE
Spinel- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet blå spinel omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 7 g. Front 17×21 mm. Str. 53,5. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2013.
PERSONBIL, SKODA FABIA COMBI 1,6 TDI. 1st Indreg: 19-01-2012. Synet: NYSYNET: 18-10-2024. Km-tæller viser: 312889. Bemærk: Nysynet og nyserviceret. Olie samt filter skiftet, nye håndbremsekabler, nye bremser hele vejen rundt m.m. Meget velholdt bil.
BUDT 8100,- DKK
Led Ufo lampe, 220v, 200 w, Ø 37 cm, ubrugt
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
Palle med forskellige trækkroge. ABC Trækkroge - Lot. med forskellige trækkroge og tilbehør
12 bts. Le Demoiselle de Sociando-Mallet, 2wine Ch. Sociando-Mallet 2017 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1350,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 36 vejl pris 1590kr , ubrugt