Lukker 25/11-2024 11:00:00
3 paller div. hobby artikler
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
1902. Købh. overtryk, 8/10 cents. ISOLERET OMVENDT RAMME. Stemplet. AFA 4.000 [ 21y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
Lastbil MAN LE 10.220, Årg 12-2004, Totalvægt 9975 kg med ca 6 m alukasse, stor lift, sidedør mangler, plade monteret, km viser 176000, skal synes, kørt hertil fra nordjylland
30 stk Rosa + 14 stk Oliven, vin og vand glas, model Solange
1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
Rolex Submariner af stål, ref. 16610. Mekanisk COSC værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. Sort skive med hvidguldsindeks og -visere. Oyster lænke af stål med foldespænde. Omkreds ca. 18 cm. Ø 40 mm. 1997. Æske, ekstra led og certifikat medfølger. Fuldt serviceret juli, 2019. Servicekort fra Knud Pedersen, Aarhus, medfølger.
BUDT 43000,- DKK
BUDT 225,- DKK
KNALLERT, Suzuki 50cc. Km-tæller viser: 17685.
4 stk. høreværn m. bluetooth, Ox-On BT1 Comfort (ubrugt)
Komplet 6KW Solcelleanlæg med monteringsbeslag, Growatt 8000TL3 inverter, med wifi monitor og 16 solcellepaneler. Cellerne er fra Jinko som er en af verdens største fabrikker. Forventet levetid på cellerne er mindst 30 år, PV Kabel alt er fabriksnyt.Anlægget er fleksibel og kan udvides.Fleksibel betyder at det kan udviddes til i alt 12.000W.Solcellerne er af typen black halfcell monocrystal og har hver en effekt på 410W. Samlet set kan anlægget producere 6,56Kw strøm ved hjælp af 16 paneler.Inverteren er IP 65.Der medfølger monteringsbeslag til enten flad tag eller tagsten.
BUDT 1700,- DKK