6 visninger
Lukker 02/12-2024 19:00:00
Beskrivelse:
30 stk Rosa + 14 stk Oliven, vin og vand glas, model Solange
BUDT 100,- DKK
Afhentes: 1948: Online Ophørsauktion over Østjysk Service og Telt Udlejning i Vejle. SE KATALOG OG BYD FRA den 18 Nov. (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
1875. 4 øre, 11a.tryk. Pladning med i alt 107 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Incl. pos. A31 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Også incl. 2 seks-blokke og én 8-blok. Variabel kvalitet. Der medfølger ca. 300 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23,23y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
dage
timer
min
12 visninger
BUDT 1000,- DKK
AFSLUTTET
1 bt. Diplomatico Rum Oc. “Single Vintage 2005”. 1 bt. Diplomatico Rum Oc. “Ambassador Selection”. Total 2 bts.
7 visninger
BUDT 1550,- DKK
Står i 6740 Bramming. Diverse pærer. Mange forskellige udgaver og størrelser. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOM
4 visninger
BUDT 0,- DKK
Ingen beskrivelse fundet
BUDT 275,- DKK
Fin 5,4m profilskovl med hydraulisk kip til 35-60 ton gravemaskine - har ophæng til S100 hurtigskift. Mål: Bredde 5,4m og åbningsmål (højde åbning) 0,7m - bredde på nederste vandrette del af skæret 1,0m ABC Profilskovl - 5,4m bred med hydr. kip / 5,4m wide with hydr. tilt
2 visninger
BUDT 14750,- DKK
A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse) Smykkesæt af forgyldt sølv bestående af to brocher og et par øreclips prydet med hvid emalje. Broche B. 5,1–6,5 cm. L. 3,5 cm. Øreclips diam. 25 mm. (4)
5 visninger
Romerske kejserdømme, Nero, 54–68, Sesterts, Rom, ca. 65, PACE P R TERRA MARIQ PARTA IANVM CLVSIT S C, 25,08 g, RIC 264var - korrosionsspor på adv. Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 3600,- DKK
Står i 6780 Skærbæk. Bornholmerur med Tempus Fugit urværk. Med optræk. Mål: H. 188 cm, B: 38 cm, D: 24 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Tillverkare: Pöttinger Modell: euro profi 5000 Chassinummer 16245101008 - Kapacitet - 28 m3. - Styrterminal - Doseringsbitare - 2 st, - Pick-up bredd - 1,80 m, - Massklämrulle ovanför uppsamlaren. - Erforderlig traktor GVT-hastighet - 1000min-1. - Hög koppling 40 mm ögla diameter. - Antal huggblad - 31 st. Övrig info: Enligt förra ägaren så ska den vara i gott bruksskick. Är dock ej funktionstestad.
3 visninger
BUDT ?,- DKK
VAREBIL, PORSCHE CAYENNE CAYENNE GTS AUT VAN. 1st. Indreg: 25-03-2013. Synet: 07-05-2024. Km-tæller viser: 195055.
BUDT 53000,- DKK
Luka Design dobbeltseng med 2stk. latex puder. Sengen måler 180x200cm. Topmadras med 5 cm. memory skum behandlet med aloe vera. Madrassen er med 896 stk. 18 cm. høje pocket fjedre med 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61 cm. Usamlet i org. emballage. Model foto.
BUDT 75,- DKK