Lukker 25/11-2024 11:00:00
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1977. Olie på lærred. 23×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “Sten og kyst”. 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6230 Rødekro. Makita rundsav - 5704R. Ø: 190 mm. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Velholdt trailer. Med rampe max. vægt 600 kg. indvendig mål 3 meter x 1,5 meter x 1,8 met Brenderup GE
BUDT 15250,- DKK
BOR / MEJSEL SÆT. 13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt.
LEGO Technic forest truck Fork Lift (B model nr. 8416). Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Umiddelbart mangler grab og rotorblink. Uden emballage. MOMSFRI
Beton-figur - H: ca. 72 cm. (ubrugt)
3 stk krøllejern, ubrugte