Lukker 25/11-2024 11:00:00
72 stk. toiletpapirholdere i crom (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
180 par sjove solbriller
Astro gulvventilator, fiskespil, vandspreder, samt kongespil. Ubrugt i emballage.
Receptkonvolutter. Samling i ringbind med ca. 75–80 gamle konvolutter [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sterett-Gittings Kelsey (f. Greenwich, Connecticut 1941) To ballerinaer. Sign. Kelsey. Udført hos Royal Copenhagen 1975. Patineret bronze. H. 23–29,5. (2)
Velholdt Wood shredder. Slagler med knive ekstra sol til flis mange reservedele Se pdf-fil vedr. maskonens mange funktion Komptech Axtor - 6010 EC
BUDT 465000,- DKK
Apollo er en god type knuser fra OM (Keestrack). Har ubrugte sliddele for ca. DKK 150.000 / EURO 20.000 der medfølge OM Apollo TK116F - 700X1000 mm - Keestrack
BUDT 232000,- DKK
Motorcykel olie, 2x 15/50, 1x 10/30, 1x 10/40 semisyntetisk 4 liter i hver dunk.
200 pakker støvmasker m. ventil, Granberg á 10 stk.(ubrugt)
Mål: 224x60x93 cm incl. pc, dankortmaskine, scanner, printer, pengeskuffe mm Med indhold Køber nedtager selv
Kande, stage, relief, strygejern, opøse skeer i messing. Kobberkande, stager, stål fad og skeer, glasfad med hank. Brugt. MOMSFRI
Parti trin bor
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. trillebør (begge af mærket Randersbøren) og sækkevogn. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI