Lukker 25/11-2024 11:00:00
120 stk. div. kagedåser i 2 størrelser (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
HYDRAULIK OLIE, 200 L tromle. PLOMBERET.
Helge Helme (f. Roskilde 1894, d. København 1987) Kanalparti. Sign. H. Helme. Olie på lærred. 31×41. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Skruemaskine, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.
Hele Verden. Originalt parti i flyttekasse med diverse samlinger fra hele verden bl.a. Tyskland og lidt Kina er set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
1864. Original “Lov om Indførelse af Kongerigets Ret i de i Henhold til Fredstraktaten af 30te Oktober 1864 i Kongeriget indlemmede forhen Slesvigske Distrikter, 162.1866” (8 sider) [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 410,- DKK
6 stk. stole med metalstel og armlæn, hynderi forsk. Farver medf.
Stort knivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. 8 stk. knive, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Parti div. spraymidler bl.a. ildslukker, silikonespray, hjortetakolie, spraymaling m.v. (ubrugt)
Tre små vaser af glas, dekorerede i emaljefarver med træer i henholdsvis sommer- og vinterlandskaber, samt en med mølle. Én utydeligt sign. Antagelig ca. 1900. H. 7,5 cm. (3)
Royal Swiss Køkkensæt, 20 dele. Bestående af 5 gryder i forskellige størrelser med låg, 1 pande med låg, si indsats, køkkenredskaber samt grydelapper. Virker også til induktion. Perfekt sæt til køkkenet. Ubrugt og i original emballage + MOMS
38 pakker. Jenzi Black Trout Leaders fra deres Trout Dope serie kommer med en syleskarp paste / bait hook, 3.2 meter flourocarbon forfangsline og pilotflåd som bidindikator. Genialt sæt til Put & Take ørreden. Der er 2 stk. i hver pakke. 10 pakker med krog str. 10 10 pakker med krog str. 8 10 pakker med krog str. 6 og 8 pakker med krog str. 4 Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
131 visninger
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 23-10-2020. Synet: 18-10-2024. Km-tæller viser: 231431.
BUDT 26500,- DKK