HYDRAULIK OLIE, 200 L tromle. PLOMBERET.
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige modeller. 2 kasser af Epoca Knit ECT350 af 5,069 m2. 1 kasse af Contra ECT350 af 5,069 m2. Total 3 kasser og ca. 15,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. fletkurve, Ø: 54 cm, 69 cm og 57 cm., og mælkejunge. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
3-akslet tip-autotrailer, BRIAN Ja-MES model TRAILER TT m. el-spil (miuns fjernbetjening) - reg. første gang 23-05-2023 - tidligere reg.nr. FG 7525 - T: 3500 kg. L: 2468 kg. - stelnr. SJB231GBPPD060065 - ladmål: 237x600 cm.
BUDT 36000,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Kompressor - Model BY250KF. På hjul. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 375,- DKK
Danmark mv. Originalt parti i 2 kasser med bl.a. marginalblok samling samt helark og hæfter. Desuden diverse lande samlinger inkl. lidt bedre udgaver iblandt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Migatronic automig 250x CO2 svejser. 380V. Flaske medfølger. Maskinen er ikke testet før auktion, men funktionsdygtig ved sidste anvendelse.
Postkort. 19 stk inkl. et dobbeltpostkort og 4 kort med frimærker hvoraf 2 med USA 2 c og en med 5 øre Chr. X fra Danmark samt 5 Bit Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
40-50 stk vintermåtter Rockwool 3m. på palle.
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Landskab med en å, der løber ud i havet. Sign. Janus la Cour 1902. Olie på lærred. 50×76.
VAREBIL, IVECO 35C18H 3,0D aut. 1st. Indreg: 13-07-2017. Synet: 07-09-2023. Km-tæller viser: 293806. Bemærk: dårlige bremser.
BUDT 19500,- DKK
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 4.80 ct. F/IF-VVS. L. 17,5 cm.
BUDT 43000,- DKK