Lukker 25/11-2024 11:00:00
Kasse div. LPér
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Peter Nyborg (f. København 1937) “'The New Victory”, 1984. Sign. Nyborg. Goauche på papir. Bladstørrelse 56×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Terrax Magnet boremaskine, 230v, TX 900, med boresæt
3 Varmluftspannor Welding Gasol drift Fungerar
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland 8360 - Kabine - Reserved New Holland 8360 - Kabine - Reservedele
1 stk Texas og 1 stk Güde løvsugere Texas LS2400 Güde GLS 2500 230 V
Færøerne, 10 kr 1940, Hilbert, Sieg 17, Pick 11s, SPECIMEN OF NO VALUE. To makuleringshuller
60 stk Martiniglas - 14 cl
Gallakjole fra ophørt butik str: 54 vejl pris 1800 kr , ubrugt
Skruemaskine, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.
Mini ATV på el
Timer: 30.244 Årgang: Kapacitet: 1725 Kg Løftehøjde: 4735 mm