Lukker 25/11-2024 11:00:00
10 ruller div. tapet (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
6 stk Batteri Lanterner H 43 cm
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
3 stk. stole (ubrugt/usamlet)
Abbasiderne, Al-Rashid, AH 171–193 (786–809 AD), Dinar, Egypt, 4,24 g, Album 218.6.
BUDT 2300,- DKK
100 stk Ølkrus - 33 cl.
2 stk. ovne til indbygning Siemens. Ikke afprøvet.
Søren Christiansen (f. Brøndbyvester 1858, d. København 1937) Gårdeksteriør med to drenge. Sign. monogram. Olie på lærred. 40×33.
Asfalt tromle har kun været brugt få gange til at tromle græsplæne Bomag BW55 E - Kg 160
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Bridgestone str. 215/65 R15. Passer bla til Ford Transit Custom samt 4 stk. Bridgestone str. 205/70 R15.
SØJLEBOREMASKINE, 580/850/1220/1650/2650 O/min. 16 mm borepatron, 1850 watt. Ubrugt.
Bakblad för traktor - Dubbelt trepunktsfäste så man kan vända det - Bredd ca 250 cm Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning