Lukker 25/11-2024 11:00:00
13 stk. indkøbsvogne i 2 størrelser
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Beton-figur - H: ca. 53 cm. (ubrugt)
stort parti Disney legetøj, ubrugt
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Rektangulært sofabord af teak, opsat på let tilspidsende ben af eg med sprosser af jern. Udført hos Fredericia Stolefabrik. H. 52. L. 160. B. 60.
BUDT 1700,- DKK
12 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1982 B (ts/us). Owc. C (ms).
BUDT 12500,- DKK
- Propotional styring i joystik 2 spe Hyundai 25Z-9AK - 2,7 ton
BUDT 143000,- DKK
Ca. 40 stk Stabelstole, med brugsspor
KØKKENKNIVSÆT udført i VG-10 stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilytykniv. Knivblad 12-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto, leveres uden skærebræt.
Et par små italienske rokoko spejl i rammer af forgyldt træ. 18. årh.s anden halvdel. H. 59. B. 27. (2)
Woods PRD 7200
BUDT 10500,- DKK
Hamilton Microlab Star M Pippeting Robot. Maskinen er udstyret med et CORE I hoved. Følgende software på USB inkluderet: - easyCode II: Installation Package 3.3.0 - Venus Software: Dynamic Liquid Classification Software Package 1.1.0 - Venus Software: TADM feature 5.1 - Venus Software: Data base plus - Venus four: Base Package 4.5 - Venus Software: Dynamic scheduler 5.1 Rapport på sidste forebyggende vedligehold findes i sektionen PRODUKTINFORMATION OG TEKNISK VURDERING. Maskine og tilhørende bord er klargjort til transport. OBS venligst se Tillægsbetingelser for denne auktion i vedhæftede PDF fil "Betingelser for denne auktion DANSK" Bemærk, at billedet blot er et referencebillede, og den afbillede maskine medfølger muligvis ikke i dette lot. Ved yderlige spørgsmål til maskinen eller auktions betingelserne, kan der rettes direkte henvendelse til Victor Nygaard fra Retrade på telefon +45 53505560. Maskinen sælges kun til virksomheder med dansk registreret CVR-nummer.
6 ubrugte hydr. Cylindre, Total 55cm
PALLE med diverse spraymaling, 300 ml.