Lukker 26/11-2024 17:00:00
stort parti Disney legetøj, ubrugt
4 stk. PVC vandtanke/beholdere. Der er støv og brugsspor. 3 stk. på 500ltr. 1 stk. på ca. 300ltr.
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
BUDT 18750,- DKK
Plastborde 245x76cm 10 stk.
Beton-figur - H: ca. 49 cm. (ubrugt)
To halskæder med vedhæng af 14 kt. guld prydet med henholdsvis et Dagmarkors og et vedhæng med prydet med facetslebne pink safirer, antikslebne diamanter og kulturperle. Samlet vægt ca. 5 g. L. 44 cm. (2) Æske medfølger.
Stjernestempler. 4 postkort med stjernestempler på 7 øre, Chr. X. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Grønland. Årsmapper 1977–2013 inkl. lidt særmapper. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK